fbpx

                                                     Przystąp do Programu Współpracy, wstaw samochód do wypożyczalni i zarabiaj pieniądze lub korzystaj z innych samochodów z naszej oferty.

Rodzaje współpracy:

  1. Wstaw swój wymarzony samochód który już posiadasz lub masz zamiar kupić do naszej wypożyczalni i zarabiaj na nim w momencie gdy z niego nie korzystasz, w momencie kiedy chcesz użytkować swój samochód informujesz nas o tym a my go nie wynajmujemy. 
  2. Druga opcja nieznacznie różni się od pierwszej z tym, że nie zarabiasz dodatkowo ale masz praktycznie nieograniczony dostęp do samochodów z naszej floty.

Marzy Ci się jazda szybkimi samochodami? Wypad za miasto luksusową limuzyną? Jesteś rozsądny i nie kupisz takiego samochodu ze względu na szybki spadek jego wartości? NANO Rent Car z dumą prezentuje Program Współpracy dzięki któremu nie dość, że będziesz posiadał samochody luksusowe i sportowe to jeszcze na nich zarobisz!

Każde nasze auto jest pod stałą kontrolą monitoringu, naszych klientów dobieramy z odpowiednią starannością tak, aby mieć pewność, że samochody oddajemy prawdziwym pasjonatom.

Przystąp do Programu Współpracy, wstaw samochód do wypożyczalni i zarabiaj pieniądze lub korzystaj z innych samochodów z naszej oferty.

       Korzyści z przystąpienia do Programu Współpracy

  • spadek wartości samochodu rekompensowany zarobkami z udziału w Programie Współpracy,
  • możliwość bezgotówkowego korzystania z floty naszych samochodów,
  • dogodne warunki i profesjonalna obsługa przechowywanych samochodów

 Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów